PRŮMYSLOVÁ VRATA

 

SEKČNÍ VRATA

Sekční průmyslová vrata TOORS INDY jsou moderní vrata navržená tak, aby splňovala požadavky a potřeby každého uživatele. Nejčastěji se používají pro uzavírání průmyslových objektů a hal.

Individuální řešení bez kompromisů
Každá průmyslová vrata TOORS INDY jsou vyrobena přesně na míru podle stavební situace objektu a požadavků zákazníka.

Minimální nároky na prostor
Sekční vrata pro montované haly se otevírají směrem nahoru. Tato konstrukce vám poskytuje maximum místa před i za vraty. Vrata podle stavebních možností zajíždějí pod strop, zůstávají kolmo u stěny nebo kopírují sklon střechy. Celý systém je nainstalován za stavebním otvorem a umožňuje vám využívat pro průjezd celou šířku i výšku otvoru. Toto řešení rovněž minimalizuje možnost poškození systému.

Komfortní ovládání pro snadnou obsluhu
Automatická sekční vrata opatřená elektrickým pohonem a doplněná o další příslušenství vám poskytují bezpečnou a příjemnou obsluhu.

Certifikovaná bezpečnost podle evropské normy EN 13241-1
Průmyslová sekční vrata TOORS INDY, ovládaná ručně nebo elektricky, jsou bezpečná v každé fázi otevírání i zavírání. Více informací naleznete na straně 7 (viz katalog ToorsIndy).

Atraktivní design a odolnost proti povětrnostním vlivům na desetiletí
Široká nabídka provedení a doplňků vám umožní začlenit vrata TOORS INDY do renovovaných objektů i moderních novostaveb.

Všechny součásti vrat jsou zinkovány. Nejvíce povětrností namáhaná součást, kterou je vratové křídlo, je vyrobena z materiálu vysoce odolného korozi (DIN 55928-8, třída odolnosti proti korozi II nebo III) při zachování požadavků na barevnost a architektonický vzhled.


ROLOVACÍ VRATA

Za průmyslová rolovací vrata považujeme vrata určená pro provoz v náročných podmínkách s vysokou intenzitou používání. Jsou vhodná k vybavení velkých průmyslových provozoven, jako jsou velkovýrobní sklady, dílny a velké garáže. Průmyslová rolovací vrata mohou být rozdělena podle konstrukčních prvků a podle konstrukce jednotlivých dílů.

Průmyslová vrata se vyrábí na zakázku podle požadavků zadavatele a výrobky jsou plně certifikované dodavateli.

Promyšlený systém pohonu a ovládání – obojí perfektně sladěné - zaručuje vysokou hospodárnost a spolehlivou funkci. Vrata a mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo, proto cenná užitná plocha haly po stranách a v úseku nepřijde nazmar. Jeřábové dráhy se dají plně využít a manévrování vysokozdvižných vozíků s vysokým vidlicovým sloupkem není omezeno.

 

RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

Rychloběžná vrata TOORS-SPEEDY (s navinující se nebo skládanou fólií) jsou vhodná převážně pro vnitřní použití - ve výrobních a skladovacích prostorech, kde slouží jako oddělovací prvek (bezpečnostní, protiprachový, protiprůvanový). Ideální je využití tam, kde se předpokládá vysoká frekvence přepravy materiálu nebo pohybu osob.

Speedy se vyznačují kompaktním designem s integrovanou motorovou jednotkou, bezpečnostními fotobuňkami umístěnými uvnitř svislého vedení, tlakovou nebo optickou bezpečnostní lištou umístěnou na spodní části plachty a manuálním odjišťovacím mechanismem pro otevření vrat v nouzových situacích. Nosný rám je vyroben z pozinkované oceli.

Plachta je složena z jednotlivých sekcí – barevné polyesterové nebo průhledné z PVC. K dispozici je celá škála barev, které je možné libovolně kombinovat s průhlednými sekcemi.

Rychloběžná vrata TOORS Speedy jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními evropskými normami.

 

TOORSSPEEDY - Sector

TOORSSPEEDY - Smart

TOORSSPEEDY - Traffic

 

PROTIPOŽÁRNÍ VRATA A POŽÁRNÍ UZÁVĚRY

Dodáváme profesionální protipožární posuvná vrata pro ochranu před požárem. Jsou dýmotěsné a spolehlivě chrání větší počet lidí a zboží před požárem a nebezpečnými zplodinami.