PRIVÁTNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

 

SEKČNÍ VRATA

Sekční garážová vrata TOORS GUARDY jsou moderní vrata navržená tak, aby splňovala požadavky a potřeby každého uživatele.

Individuální řešení bez kompromisů
Každá garážová vrata TOORS GUARDY jsou vyrobena přesně na míru podle stavební situace objektu a požadavků zákazníka.

Minimální nároky na prostor
Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždějí pod strop. Tato konstrukce vám poskytne maximum místa v garáži i před ní. Celý systém je instalován za stavební otvor a umožňuje užívat plnou šířku průjezdu pro vjezd do garáže i výjezd ven.

Komfortní ovládání pro komfortní bydlení
Automatická sekční vrata opatřená elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním a doplněná o další příslušenství vám poskytují bezpečnost a příjemnou obsluhu.

Certifikovaná bezpečnost podle evropské normy EN 13241-1
Více informací naleznete na straně 7 (viz katalog ToorsGuardy).

Odolnost proti povětrnostním vlivům na desetiletí
Všechny součásti garážových vrat TOORS GUARDY jsou zinkovány. Nejvíce povětrností namáhaná součást, kterou je vratové křídlo, je vyrobena z materiálu vysoce odolného korozi (DIN 55928-8, třída odolnosti proti korozi II nebo III) při zachování požadavků na barevnost a architektonický vzhled.


KŘÍDLOVÁ VRATA

Základním prvkem křídlových vrat je bytelná a bezpečná konstrukce. Vrata nejsou hlučná a v garáži nezabírají žádný prostor. Jsou vhodná jak do provozů, tak do garáží v domácnostech. Variabilnímu použití nahrává množství dekorů a barev, ze kterých si jistě každý vybere. Dvoukřídlá vrata nejen dobře vypadají, ale neopomínají ani bezpečnost - jsou jištěna uzamykáním na cylindrickou vložku s pákovým dvoubodovým zavíračem, takže k zavření vrat nepotřebujete vyvinout velkou sílu.

Křídlová vrata vyrábíme na zakázku přesně na míru. Maximální rozměry stavebního otvoru pro vrata jsou až 4000 x 4000 mm.

Vrata umístíme před tento otvor, do něj, nebo za tento otvor.

Dvoukřídlá vrata lze otevírat jak dovnitř, tak i ven.

Vrata dodáváme s rámem, který je olištovaný eloxovanými hliníkovými profily, které již neoxidují.

Vrata Toors odpovídají české technické normě ČSN EN 13241-1:2004, která se týká bezpečnosti a montáže vrat do oblastí s pohybem osob a je českou verzí evropské normy.

 

Dvoukřídlá vrata

 

POSUVNÁ VRATA DO BOKU

Vycházejí konstrukčně ze sekčních vrat, ale otevíráním do boku se liší od ostatních typů. Jedinečné řešení umožňuje snadný průchod osob i při částečném otevření vrat. Vrata se vyrábí přímo na míru, v garáži zabírají místo pouze podél stěny a nebrání tak využití celého prostoru garáže. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. 
Vratové křídlo je složeno ze čtyř a více vertikálně uložených sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a dokonalá soustava těsnění po celém obvodu zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu - k sevření prstů. Sekce jsou při pohybu vedeny v závěsné kolejnici, která zajišťuje klidný pohyb vrat. Podlahové vedení vrat tvoří nerezový podlahový práh. Vrata zaručují velmi tichý chod, vysokou spolehlivost a maximální vysokou užitnost.


ROLOVACÍ VRATA

Rolovací garážová vrata lze namontovat na jakýkoliv otvor. Skládají z hliníkových lamel, které se navíjejí do hliníkového kastlíku, jehož velikost je závislá na výšce garážových vrat. Jsou nenáročná na prostor a nevytvářejí žádné překážky pod stropem garáže. Jsou standardně zabezpečena bezpečnostními závěsy proti nadzvednutí. Barvu rolovacích garážových vrat lze přizpůsobit vašemu výběru.